سامانتل اولین حراج حضوری شماره های رند خود را در هتل اسپیاس پالاس سعادت‌آباد برگزار نمود. کیش سل پارس به عنوان اولین اپراتور نسل جدید ارتباطات همراه در این مراسم به معرفی و ارایه تعدادی از شماره های ارزشمند خود پرداخت.
حراج حضوری به دو شیوه ی الکترونیک برای شماره های گلد و غیرالکترونیک برای شماره های دایموند انجام شد، شماره های سامانتل با توجه به سرشماره منحصر به فرد خود که با تکرار پنج مرتبه‌ی عدد ۹ آغاز می شوند به خودی خود تمامی تعاریف رند را در بر می گیرند.
در این رویداد علاوه بر سفیر گروه مالی سامان، جمعی از هنرمندان و ورزشکاران و فعالان صنف در این مراسم حضور داشتند. کارلوس کی روش به عنوان سفیر گروه مالی سامان به سخنرانی در خصوص ضرورت ارتباطات در نسل جدید پرداخت، همچنین در این مراسم، سامانتل یکی از شماره های ارزشمند خود را به منظور اهدا به خیریه کمک تحت سرپرستی هنرمند محبوب، کتایون ریاحی و با هدف انجام بخشی از مسوولیت های اجتماعی تخصیص داد و با درخواست خانم ریاحی این شماره تا پایان فروردین در وبسایت سامانتل و‌ با همکاری سایر هنرمندان به بالاترین پیشنهاد به فروش خواهد رساند. تمامی عواید فروش این سیم‌کارت برای عمل جراحی پیوند حلزونی گوش کودکان ناشنوا تخصیص داده خواهد شد.