اینترنت پرسرعت بی‌سیم TD-LTE

معرفی سرویس

گسترش انواع خدمات مبتنی بر وب مانند رسانه‌های اجتماعی، تلویزیون‌های اینترنتی و بازی‌های آنلاین موجب شده هر روز نیاز به اتصال اینترنت پرسرعت افزایش یابد. درصورتیکه جزو کاربران حرفه‌ای اینترنت هستید و درکنار سرعت بالا نیاز به یک اینترنت بدون تأخیر دارید، TD-LTE سامانتل، بهترین گزینه برای شما است.

خدمات اینترنت پرسرعت بی‌سیم نسل ۴.۵ ثابت (TD-LTE)، بعنوان جدیدترین نسل از اینترنت ثابت ، بهترین انتخاب جهت تامین نیازمندی‌های اینترنت منازل و موسسات و سازمان‌ها می‌باشد بطوریکه برای استفاده از آن، هیچ نیازی به خط تلفن وظرفیت خالی درمراکز مخابراتی نداشته و فاقد محدودیت‌های مکانی است.

از مهمترین ویژگی‌های این سرویس می‌توان به راه‌ اندازی سریع و عدم نیاز به خط تلفن ثابت برای راه‌اندازی سرویس، پهنای باند بسیار بالا، پایداری بالای سرویس در آپلود و دانلود، امکان خرید بسته‌های متنوع و مقرون به صرفه، برخورداری از پشتیبانی ۲۴ ساعته و نیز ارائه مودم با سهولت در جابه‌جایی و امکان دریافت سرویس در تمامی مناطق تحت پوشش در سراسر کشور اشاره کرد.

 

شرایط و نحوه خرید

  • برای خرید پکیج سرویس‌های TD-LTE اینجا کلیک کنید.
  • در مواردی که خرید سرویس بدون امکان­‌سنجی و تائید کارشناس شرکت توسط مشترک نهایی گردد، هیچ گونه مسئولیتی مبنی بر عدم پوشش‌دهی و دریافت سرویس با کیفیت مناسب و پایدار متوجه شرکت سامانتل نخواهد بود.
  • چنانچه مشترک سرویس اولیه خود را در مکان مورد نظر تائید و دریافت نماید پس از هرگونه تغییر مکان ( آدرس ، طبقه ، موقعیت شرقی ، غربی ساختمان و … ) هیچ گونه مسئولیتی مبنی بر عدم پوشش‌دهی و دریافت سرویس با کیفیت مناسب و پایدار متوجه شرکت سامانتل نخواهد بود.
  • جهت مشاهده قرارداد مشتری اینجا کلیک کنید.
جهت مشاهده مناطق تحت پوشش اینجا کلیک کنید

تعرفه ها

 

 

  • هزینه‌ی راه‌اندازی و نصب ۱۵۰.۰۰۰ ریال
  • ۹ درصد مبلغ مالیات ارزش افزوده به سرویس ها اضافه خواهد شد.
  • هزینه­‌ی ایاب و ذهاب جهت نصب و راه اندازی و رفع خرابی ۴۵.۰۰۰ تومان می باشد.