cheap nfl jerseys
اینترنت پرسرعت بی سیم TD-LTE - سامانتل

اینترنت پرسرعت بی سیم نسل 4.5 ثابت TD-LTE

 

گسترش انواع خدمات مبتنی بر وب مانند رسانه‌های اجتماعی، تلویزیون‌های اینترنتی و بازی‌های آنلاین موجب شده هر روز به اتصال اینترنتی پرسرعت ‌تری نیاز داشته باشیم. لذا درصورتیکه جزو کاربران حرفه‌ای اینترنت هستید و درکنار سرعت بالا نیاز به یک اینترنت بدون تأخیر دارید، TD-LTE سامانتل، بهترین گزینه برای شما است.

 

خدمات اینترنت پرسرعت بی‌سیم نسل ۴.۵ ثابت (TD-LTE)، بعنوان جدیدترین نسل از اینترنت ثابت ، بهترین انتخاب جهت تامین نیازمندی های اینترنت منازل و موسسات و سازمان ها می باشد بطوریکه برای استفاده از آن، هیچ نیازی به خط تلفن وظرفیت خالی درمراکز مخابراتی نداشته و فاقد محدودیت‌های مکانی است.

 

خدمات اینترنت پرسرعت بی سیم TD-LTE با سرعت بالا ی40 Mbps این امکان را به شما می دهد تا با پایداری بالا، برای تماشای آنلاین و باکیفیت فیلم و سریال، دانلود و آپلود فایل‌های حجیم، تماس های صوتی و ویدئویی، وب‌ گردی و استفاده از شبکه‌های اجتماعی مشکلی نداشته باشید.

 

نکته 1: برای استفاده از اینترنت بی‌سیم TD-LTE سامانتل، نیاز به تهیه مودم و سیم کارت مخصوص آن است و با مودم‌های ADSL امکان دریافت این سرویس وجود ندارد.

 

نکته 2: این سیم‌کارت‌ها، امکان برقراری تماس و پیامک را ندارند.

 

  • سرویس TD-LTE سامانتل از پوشش سراسری برخوردار است
  • در مواردی که خرید سرویس بدون امکان سنجی و تائید کارشناس اعزامی شرکت سامانتل توسط مشترک نهایی و تحویل گردد ، هیچ گونه مسئولیتی مبنی بر عدم پوشش دهی و دریافت سرویس با کیفیت مناسب و پایدار متوجه شرکت سامانتل، نخواهد بود
سرویس+مودمفروش نهایی
( با مالیات بر ارزش افزوده )
مودم TF-i60 + سرویس یکساله 750 گیگابایت31,500,000 ریال

خرید و ثبت نام


Free WordPress Themes, Free Android Games