“بسته‌های گیگز” با حجم اینترنت بالا و قیمت مناسب، ویژه مشترکین پرمصرف ارائه شد.

این طرح که امکان فعال‌سازی آن برای تمامی مشترکین سامانتل فراهم‌شده است از زمان ارائه بسته تا پایان آذرماه 97، مصادف با شب یلدا قابل خریداری و فعال‌سازی است و به مدت 120 روز مهلت استفاده دارد. مشترکین سامانتل می‌توانند این بسته‌ها را در حجم‌های 90، 150 و 210 گیگابایت باقیمت‌های 95، 130 و 160 هزار تومان تهیه نمایند.

سامانتل اولین اپراتور نسل جدید ارتباطات همراه (MVNO) سیم‌کارت‌های دائمی خود را با رندترین پیش‌شماره (099999) و سیم‌کارت‌های اعتباری خود را با پیش‌شماره (099998) به متقاضیان عرضه می‌نماید.

تکرار 5 عدد 9 در ابتدای شماره‌های سامانتل، خود باعث شده تا با تمامی تعاریف بازار تلفن همراه کشور، تمام شماره‌های سامانتل در گروه شماره‌های مرغوب و رند قرار گیرد.

قیمت‌های پایه سیم‌کارت‌های سامانتل مطابق مصوبات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی مبلغ 1668000 ریال برای سیم‌کارت دائمی و 218000 ریال برای سیم‌کارت اعتباری می‌باشد.

تمامی سیم‌کارت‌های دائمی سامانتل شامل بسته آغازین (999 دقیقه مکالمه درون شبکه، 999 عدد پیامک درون شبکه، 10 گیگابایت دیتا) و تمامی سیم‌کارت‌های اعتباری سامانتل دارای بسته آغازین (999 دقیقه مکالمه درون شبکه، 999 عدد پیامک درون شبکه، 5 گیگابایت دیتا) است که به مدت یک ماه پس از فعال‌سازی قابل‌استفاده است.

تمامی سیم‌کارت دائمی و اعتباری سامانتل مجهز به فناوریNFC است.امروزه فناوریNFC در اکثر کشورها برای پرداخت در فروشگاه‌ها و پرداخت هزینه بلیت وسایل نقلیه عمومی استفاده می‌شود. فقط کافی است گوشی موبایل خود را به دستگاه موردنظر نزدیک کنید و خرید خود را انجام دهید.

روش‌های خرید سیم‌کارت:

روش‌های تهیه شارژ:

– ورود به صفحه خرید آنلاین شارژ مستقیم وب‌سایت ‌سامانتل

– ورود به سامانه خدمات آنلاین سامانتل

– شماره‌گیری کد دستوری #724*

بسته‌های متنوع اینترنت‌ پرسرعت و بسته‌های ترکیبی بانام بسته نبسته با توجه به سلیقه و نیاز مشترکین از دیگر خدمات سامانتل به شمار می‌آید. مشترکین سامانتل به‌تناسب نیازهای ارتباطی خود (اینترنت، مکالمه درون شبکه، مکالمه برون شبکه، پیامک) می‌توانند بسته ترکیبی دلخواه خود را بسازند و با استفاده از بسته‌ها هزینه ارتباطات خود را مدیریت کنند.

مشترکین همواره با شماره‌گیری #5*1*9* می‌توانند از آخرین وضعیت بسته‌های خود مطلع شوند.

Free WordPress Themes, Free Android Games