“بسته‌های گیگز” با حجم اینترنت بالا و قیمت مناسب، ویژه مشترکین پرمصرف ارائه شد.

این طرح که امکان فعال‌سازی آن برای تمامی مشترکین سامانتل فراهم‌شده است از زمان ارائه بسته تا پایان فروردین 98، قابل خریداری و فعال‌سازی است . مشترکین سامانتل می‌توانند این بسته‌ها را در حجم‌های 90، 150 و 210 گیگابایت باقیمت‌های 95، 130 و 160 هزار تومان تهیه نمایند.

سامانتل اولین اپراتور نسل جدید ارتباطات همراه (MVNO) سیم‌کارت‌های دائمی خود را با رندترین پیش‌شماره (099999) و سیم‌کارت‌های اعتباری خود را با پیش‌شماره (099998) به متقاضیان عرضه می‌نماید.

تکرار 5 عدد 9 در ابتدای شماره‌های سامانتل، خود باعث شده تا با تمامی تعاریف بازار تلفن همراه کشور، تمام شماره‌های سامانتل در گروه شماره‌های مرغوب و رند قرار گیرد.

قیمت‌های پایه سیم‌کارت‌های سامانتل مطابق مصوبات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی مبلغ 1668000 ریال برای سیم‌کارت دائمی و 218000 ریال برای سیم‌کارت اعتباری می‌باشد.

تمامی سیم‌کارت‌های دائمی سامانتل شامل بسته آغازین (999 دقیقه مکالمه درون شبکه، 999 عدد پیامک درون شبکه، 10 گیگابایت دیتا) و تمامی سیم‌کارت‌های اعتباری سامانتل دارای بسته آغازین (999 دقیقه مکالمه درون شبکه، 999 عدد پیامک درون شبکه، 5 گیگابایت دیتا) است که به مدت یک ماه پس از فعال‌سازی قابل‌استفاده است.

تمامی سیم‌کارت دائمی و اعتباری سامانتل مجهز به فناوریNFC است.امروزه فناوریNFC در اکثر کشورها برای پرداخت در فروشگاه‌ها و پرداخت هزینه بلیت وسایل نقلیه عمومی استفاده می‌شود. فقط کافی است گوشی موبایل خود را به دستگاه موردنظر نزدیک کنید و خرید خود را انجام دهید.

روش‌های خرید سیم‌کارت:

روش‌های تهیه شارژ:

– ورود به صفحه خرید آنلاین شارژ مستقیم وب‌سایت ‌سامانتل

– ورود به سامانه خدمات آنلاین سامانتل

– شماره‌گیری کد دستوری #724*

بسته‌های متنوع اینترنت‌ پرسرعت و بسته‌های ترکیبی بانام بسته نبسته با توجه به سلیقه و نیاز مشترکین از دیگر خدمات سامانتل به شمار می‌آید. مشترکین سامانتل به‌تناسب نیازهای ارتباطی خود (اینترنت، مکالمه درون شبکه، مکالمه برون شبکه، پیامک) می‌توانند بسته ترکیبی دلخواه خود را بسازند و با استفاده از بسته‌ها هزینه ارتباطات خود را مدیریت کنند.

مشترکین همواره با شماره‌گیری #5*1*9* می‌توانند از آخرین وضعیت بسته‌های خود مطلع شوند.

Free WordPress Themes, Free Android Games