حضور سامانتل در تله کام 2019 با تمرکز بر خدمات سازمانی

مهندس مرتضوی مدیرعامل سامانتل نمایشگاه تله کام را فرصت مناسبی برای معرفی قابلیت ها و توانمندی های اپراتورهایMVNO  در تامین نیازهای ارتباطی سازمان ها، شرکت ها و مردم کشورمان درهمه نقاط شهری و روستایی دانست.

مهندس مرتضوی مدیرعامل سامانتل اعلام کرد: نمایشگاه تله کام فرصت مناسبی برای نمایش قابلیت ها و پتانسیل های سامانتل و دیگر اپراتورهای نسل جدید در تامین نیازهای ارتباطی سازمان ها، شرکت ها و مردم کشورمان در همه نقاط شهری و روستایی است.

وی افزود: درمدت ٤ روز برپايي اين نمايشگاه، سرویس های سازمانی سامانتل به بازدیدکنندگان معرفی خواهد شد. سرویس هایی که به لحاظ کاربردی برای استفاده شرکت های متوسط و کوچک طراحی شده و می توانند سهولت و صرفه جویی اقتصادی در ارتباطات را برای این شرکت ها فراهم نمایند.

مرتضوی خدمات سازمانی ( MVPN ) با قابلیت ایجاد شبکه اختصاصی تلفن همراه به منظور مدیریت هزینه های ارتباطی پرسنل، برخورداری از امکان شماره گیری سريع وکوتاه ( 3 تا 6 رقم ) بین اعضای سازمان و دیگر امکانات موجود در شبکه را بخشی از سرویس ها ی یاد شده معرفی کرد و گفت :

خدمات شبکه امن سازمانی (APN) هم با امکان ایجاد یک شبکه امن و اختصاصی به منظور دسترسی سریع و ایمن به مراکز داده و انتقال اطلاعات بین این مراکز و کاربران سازمان در همه نقاط کشور بر اساس قوانین سطوح دسترسی هر سازمان از دیگر سرویس های ارایه شده در این نمایشگاه خواهد بود.

همچنین Voice over Wifi  ، Voice over LTE و سرویسهای SMSC به صورت A2P و P2P از دیگرسرویس های قابل ارایه به سازمان ها می باشد.

وی همچنین از دو طرح ویژه برای برخورداری متقاضیان سیم کارت های دایمی و اعتباری سامانتل از شماره های رند و نسبتا رند این اپراتور با نام های قاصدک و سیمین نام برد که بازدید کنندگان در این نمایشگاه می توانند قبل از بازدید غرفه سامانتل در نمایشگاه تله کام از طریق سایت سامانتل اطلاعات این طرح هارا ملاحظه نمایند.

مرتضوی هدف از حضور در بیستمین نمایشگاه تله کام را معرفی سامانتل بعنوان یک اپراتورنسل جدید در عرصه ارتباطات کشور، جذب مشترک جدید، نگهداری و تقویت اعتماد و وفاداری مشترکان فعلی اعلام کرد و گفت : این اپراتور با برنامه ای مدون، همراه با شرکای تجاری درقالب یک گروه برای معرفی سرویس های خود در این نمایشگاه حضور خواهد داشت.

سامانتل، اپراتور نسل جدید تلفن همراه در بیستمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات و اطلاع رسانی _ ایران تلکام 2019 _ که از 26 لغایت 29 ماه جاری درمحل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار می شود، درسالن 38B حضور خواهدداشت.

افزودن نظر جدید

avatar