حمایت سامانتل از همایش سیستم های الکترونیکی مخابراتی در استان قزوین

همایش فعالان صنف سیستم های الکترونیکی مخابراتی استان قزوین درروز ۲۹ دیماه با شعار “حمایت از کالای با گارانتی” و با حمایت سامانتل اپراتور نسل جدید تلفن همراه در سالن همایش کهربای قزوین برگزار شد.

این همایش با شعار “حمایت از کالای با گارانتی” برگزار شد و سامانتل با حمایت و حضور در این همایش ضمن معرفی محصولات و خدمات خود به عنوان یک اپراتور نسل جدید تلفن همراه ( MVNO ) آمادگی خود را برای جذب عامل فروش ازمیان فعالان وفروشندگان تلفن همراه در استان قزوین اعلام کرد.

مهندس حسنی مدیر بخش عاملان فروش سامانتل با سخنرانی در جمع فعالان حوزه تلفن همراه قزوین ضمن معرفی این اپراتور بعنوان دارنده رندترین سرشماره های تلفن همراه کشور گفت: سامانتل به عنوان اولین اپراتور نسل جدیدتلفن همراه کشور فرصت این را داشت که رندترین پیش شماره های موجود در نامبرینگ وزارت ارتباطات را انتخاب و مجوز عرضه عمومی آن را از سازمان تنظیم مقررات وارتباطات رادیویی دریافت کند.

وی گفت: سامانتل با ورود به بازار ارایه سیم کارت تلفن همراه در سراسر کشور، پیش شماره های 099999 خود را برای سیم کارت های دایمی و 099998 را برای سیم کارت های اعتباری در نظر گرفته و از میان فعالان این حوزه در سراسر کشور عامل فروش می پذیرد.

در آیین افتتاحیه ی این همایش ابراهیم درستی نماینده وزیر صمت دراتاق اصناف، علی عوض پور دبیرکل اتاق اصناف ایران، نمایندگان ارشد همتا ( ستاد مبارزه با کالای قاچاق) ، استاندار، اعضای شورای شهر قزوین و جمعی از روسای اتحادیه های مخابراتی کشور و مدیران سامانتل حضور داشتند.

و دراختتامیه همایش تعدادی از شماره های رند و تعدادی از شماره های طرح سیمین سامانتل به قید قرعه به میهمانان همایش اهداء و از استقبال خوب فعالان حوزه فروش تلفن همراه در پذیرش عاملیت فروش سامانتل دراستان قزوین تقدیر شد.

افزودن نظر جدید

avatar