سامانتل اولین اپراتور نسل جدید ارتباطات همراه
برند به ثبت رسیده سامانتل متعلق به شرکت کیش سل پارس پروانه ارایه خدمات تلفن همراه را در شهریور ۱۳۹۵ از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی دریافت نمود. این شرکت فعالیت خود را با ارایه خدمات پایه تلفن همراه آغاز نمود. سامانتل با بهره‌مندی از نسل جدید سیم‌کارت‌های هوشمند تلفن همراه به ارایه خدمات اینترنت پرسرعت G3، G4و G4.5 پرداخت.

چرا سامانتل؟

این شرکت با بهره‌مندی از سهامداران معتبری چون بانک سامان، پرداخت الکترونیک سامان و بیمه سامان، جزیی از گروه معتبر مالی سامان محسوب می‌گردد.

دیگر سهامداران این شرکت شامل مجموعه اندیشه نگار کیش و قشم، بزرگ‌ترین تهیه‌کننده دیتاسنتر، تجهیزات مراکز پردازش و ذخیره داده‌ها، تجهیزات مخابراتی و تامین‌کننده تجهیزات موردنیاز بانک‌ها و اپراتورها در سطح کشور هستند. اندیشه نگار پارس اولین و برترین تامین کننده تجهیزات طی سه/چهار سال متوالی در بخش خصوصی به شمار می‌رود.

با توجه به حضور برند خوش‌نام سامان در جمع سهامداران این شرکت بر آن شدیم تا نامی هم‌نوا بااعتبار و سابقه‌ای خوش برگزینیم.

شرکت کیش سل پارس(سهامی خاص) با پیشینه 10 سال فعالیت در زمینه‌های ارتباطات و فناوری اطلاعات، برق و مخابرات موفق گردید اولین پروانه نسل جدید ارتباطات همراه(MVNO) را در شهریور 1395 از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی دریافت نماید.

تکرار 5 عدد 9 در ابتدای شماره‌های این سیم‌کارت‌های سامانتل، خود باعث شده تا بر اساس تعاریف بازار تلفن همراه کشور، کلیه شماره‌های سامانتلی در گروه شماره‌های مرغوب و رند قرار گیرند.

قیمت‌های پایه سیم‌کارت‌های سامانتل مطابق مصوبات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی مبلغ 1668000 ریال برای سیم‌کارت دائمی و 218000 ریال برای سیم‌کارت اعتباری می‌باشد تا تمامی افراد جامعه امکان برخورداری از سیم‌کارتی با شماره رند بهره‌مند گردند.

ارزش‌ها:

  • چابکی در ارائه خدمات
  • کیفیت بالای ارتباطات
  • تجمیع خدمات مالی و ارتباطی
  • کیفیت بالای خدمات مشترکین
  • ارائه فناوری نوین در ارتباط با خدمات همراه
Free WordPress Themes, Free Android Games