شرکت کیش سل پارس (سهامی خاص) با پیشینه ده سال فعالیت در زمینه های اپراتوری و خدمات امور مشترکین، مخابرات، برق و فناوری اطلاعات موفق گردید اولین پروانه نسل جدید اپراتور‌های تلفن همراه را در شهریور 1395 دریافت نماید.
این شرکت در مرحله نخست پس از اخذ مجوز های لازم از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در صدد است در مسیر مأموریت خود ضمن ارائه سرویس‌های پایه، فعالیت خود را با هدف تمرکز بر خدمات ارزش افزوده در حوزه های بانکی، مخابراتی، ارتباطات ماشین به ماشین (M2M) و اینترنت اشیاء (IOT) با نام تجاری سامانتل به عنوان یکی از برند های خود به انجام رساند.
سیم کارت های سامانتل علاوه بر برخورداری و ارائه رند ترین پیش شماره های تلفن همراه در کشور قابلیت استفاده از فناوری NFC (( برخورداری از قابلیت تبادل اطلاعات بی سیم با سرعت بالا و بر بستر امن که بعنوان یک نمونه ملموس میتوان از سیستم های پرداخت بر بستر NFC مشابه کارت بلیط های مترو و اتوبوس و کارت های تأئید هویت نام برد)) همچنین قابلیت USIM ( که جهت تأمین اینترنت پر سرعت به کار می رود) را به استفاده کنندگان ارائه می نماید.
کیش سل پارس تلاش می کند با استفاده از ابزارهای فوق به برترین ارائه کننده خدمات نسل جدید ارتباطات همراه و انتخاب اول مشتریان هدف خود بدل گردد.
ما در کیش سل پارس تلاش می کنیم با هدف ارزش افزایی پایدار و استفاده از ابزارهای هوشمند به ارائه خدمات و محصولات مبتنی بر فناوری های روز دنیا با اتکا بر توانمندی های داخلی و خارجی، رفاه و هوشمندی بیشتری را برای مخاطبان خود فراهم سازیم.