اينترنت اشيا شرکت اونت

راهکار جدید برای توسعه کاربردهای صنعتی اینترنت اشیا

شرکت Avnet به تازگی برای گسترش پروژه اینترنت اشیا در ارتباط لبه با ابر، یک کیت جدید را رونمایی کرده است. این کیت به جهت ارائه راهکاری برای پیاده سازی سریع ایده های خلاقانه اینترنت اشیا ساخته شده است.
امروزه استفاده از شبکه های LoRaWAN که یک پروتکل توان پایین با برد وسیع است، در دستگاه های بیسیم اینترنت اشیا، کاربرد فراوانی پیدا کرده است. از شبکه LoRa در کارخانه های هوشمند، ساختمان هوشمند، سلامت هوشمند، ردیابی لجستیک، خرده فروشی و کشاورزی هوشمند به کار برده میشود.
کیت طراحی شده توسط شرکت Avent در زمینه پیش بینی تعمیر و مدیریت دستگاه‌ها، که همگی عناصر اساسی در انتقال اینترنت اشیا از لبه به ابر می‌باشند، کاربرد دارد. این کیت پلت فرمی از اینترنت اشیا را در اختیار میگذارد که شامل سرور شبکه LoRaWAN، مجازی سازی، تجزیه و تحلیل داده و … می‌باشد.
با کمک تکنولوژی پیشرفته این کیت ها و میکروکنترلرها، امکان توسعه برنامه های اینترنت اشیا فراهم میشود. اساسا این کیت به منظور سرعت بخشید در اجرای ایده های خلاقانه در زمینه اینترنت اشیا ایجاد شده است. ترکیب سخت افزار کم مصرف، اتصال پیشرفته لبه‌ای LoRaWAN و پلت فرم ابری ارتباط اینترنت اشیا Avnet، یک راهکار آماده و مقیاس‌پذیر را برای خلق ایده‌های ابتکاری در اینترنت اشیا، فراهم می‌نماید.
برای داشتن چنین فناوری هایی نیاز به زیرساخت های پیشرفته و ارزان قیمت از جمله دسترسی به اینترنت پرسرعت ارزان می‌باشد. سامانتل به عنوان اولین FULL MVNO ایران، همواره در ارائه خدمات اینترنت پرسرعت ارزان پیشرو بوده است تا مشترکین آن بتوانند از این خدمات در توسعه تکنولوژی های نوین بهره بگیرند.
منبع: electropages

افزودن نظر جدید

avatar