حضور فعال سامانتل در  هشتمین جشنواره بین‌المللی رباتیک، هوش مصنوعی امیرکبیر

هشتمین دوره جشنواره بین‌المللی رباتیک و هوش مصنوعی و اتوماسیون ایران 10 الی 13 اسفند 97 با حضور جمعی از استارتاپ­ها، شتابدهنده­ها و … در قالب­های ارائه، مشاوره، گردهمایی، نمایش­های دانشگاهی و … در حال برگزاری است.

سامانتل پس از امضای تفاهم نامه همکاری با دانشگاه امیر کبیر اولین قدم در همکاری فی ما بین را با عنوان حامی در این جشنواره برداشت و به معرفی محصولات و خدمات سازمانی، خدمت شبکه امن همراه و شبکه اختصاصی تلفن همراه پرداخته است.

در این جشنواره 4 روزه که با محوریت هشتمین دوره مسابقات بین‌المللی رباتیک جام دانشگاه امیرکبیر  در حال برگزاری است، سامانتل با حضور و برپایی غرفه‌ تخصصی، ضمن تبادل‌نظر با حاضرین در جشنواره، به‌ارائه آخرین دستاورد‌های خود درزمینه راهکار‌های سازمانی  می‌پردازد.

سامانتل در این جشنواره با ارائه هدیه به مراجعین در خرید سیم‌کارت به متقاضیان تخفیف ارائه می‌کند.

اهداف این جشنواره معرفی دستاوردها و توانمندی‌های صنایع داخلی در حوزه رباتیک، هوش مصنوعی و اتوماسیون، شناسایی نهادهای فعال در این حوزه ، معرفی ظرفیت‌ها و فرصت‌های رباتیک، هوش مصنوعی و اتوماسیون در صنایع مختلف، نقش‌آفرینی در عرصه رشد این حوزه مرتبط با فناوری‌های مدرن و توسعه دانش‌پایه و کاربردی رباتیک، هوش مصنوعی و اتوماسیون عنوان‌شده است.

امید است با برگزاری این جشنواره علاوه بر اهداف اقتصادی و کارآفرینی، معضل انحصار انجام فعالیت­های حوزه رباتیک، هوش مصنوعی و اتوماسیون برای متخصصان این حوزه تا حدودی برطرف شود و همگام با دنیا، زندگی اجتماعی مردم کشور ما نیز با حوزه رباتیک، هوش مصنوعی و اتوماسیون آشنا شود و به‌مرور صنایعی مانند اینترنت اشیا و … عمومی و گسترده شود.

گفتنی است کارشناسان سامانتل در سالن 5 نمایشگاه بین‌المللی آماده پاسخگویی به سوالات مراجعه‌کنندگان و ارائه خدمات به بازدیدکنندگان است.