حضور فعال سامانتل در هفتمین نمایشگاه بین‌المللی حمل‌ونقل ریلی، صنایع و تجهیزات وابسته 2019

هفتمین نمایشگاه بین‌المللی حمل‌ونقل ریلی صنایع و تجهیزات وابسته با حضور فعال سامانتل در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آغاز به کار کرد.
به گزارش روابط عمومی سامانتل، در این نمایشگاه اپراتور سامانتل، ضمن مذاکره با سازمان‌ها به معرفی و ارائه محصولات و خدمات سازمانی همچون موبایل سازمانی،  MVPN   (شماره‌های كوتاه سازماني(، APN (شبكه امن همراه) وشماره‌های رند و بسيار رند می‌پردازد.
همچنین کارشناسان سامانتل طی این 4 روز در سالن 10/ 11 غرفه 18 آماده پاسخگویی به سؤالات بازدیدکنندگان هستند.
شبکه موبایل سازمانی به معنای اختصاص تعدادی سیم کارت به پرسنل شرکت متقاضی با هدف مدیریت هزینه ها و کاهش آن وپرداخت بخشی از هزینه های ارتباطی پرسنل می باشد که به منظور تسهیل و تکریم امور پرسنل صورت می پذیرد. در این شبکه می توان با تعرفه های اختصاصی بسته های ویژه تماس، پیامک و اینترنت را تعریف نمود.
MVPN یا شماره های کوتاه سازمانی امکان تعریف شماره های کوتاه 3تا5 رقمی بر روی سیم کارتهای یک گروه که با هدف تسهیل و تسریع ارتباطات صورت می پذیرد. با تعریف شماره های کوتاه سازمانی، شرکتها می توانند در هر زمان و هر مکان تحت گستره پوشش کشوری با پرسنل خود تنها با شماره گیری سه تا پنج رقم در ارتباط باشند. این ابزار می تونید جایگزین تلفن های رومیزی گردد و یا عینا شماره داخلی کاربر به آن اختصاص یابد.
APN یا شبکه امن همراه، قابلیتی است که امکان دسترسی امن به اطلاعات را در هر زمان و هر مکان تحت گستره پوشش کشوری برای مخاطب برقرار می سازد. با اختصاص APN، پرسنل شرکتها می توانند بر اساس مجوز های دسترسی به فایل ها و اطلاعات بر روی شبکه داخلی شرکت دسترسی امن داشته باشند.  با اســـتفاده از ســرویس APN، مشــترکین ســازمانی می‌توانند بــدون وابســتگی بــه اینترنــت، از طریق سیم‌کارت‌های سامانتل یـــک کانـــال ارتباطـــی امـــن و در قالب یک شبکه اختصاصـــی بـــه شـــبکه داخلـــی خـــود در نقـــاط مختلـــف کشـــور متصـــل شــده و اطلاعات مورد نیاز را بــه ســرورهای داخلــی خــود منتقــل نمایند
تمامی ارتباط‌های داخل شبکه خصوصی تلفن همراه سامانتل با بیشترین میزان تخفیف و تعرفه‌های ترجیحی برای مشترکین گروهی تعریف می‌شود و مشترکین سامانتل می‌توانند با کمترین هزینه پرداخت، نسبت به برقراری ارتباط با همکاران خود اقدام نمایند، و تفکیک هزینه‌های ارتباطی پرسنل به سازمان‌ها کمک می کند تا بتوانند در صورت نیاز از میزان هزینه مکالمه، پیامک و دیتا کاربران سازمان خود گزارش‌گیری کنند این سیم‌کارت‌ها برای مدیریت ارتباطات و هزینه‌ها در شرکت‌ها و سازمان‌ها بسیار مناسب می‌باشند.
گفتنی است، این نمایشگاه تا مورخ 22 خردادماه ادامه دارد.