سامانتل حامی تیم سایپا، در بازی مقابل پنجاب هند به طرفداران تیم سایپا سیم کارت هواداری ارایه می کند.
چند ماهی است که نام سامانتل بعنوان حامی سایپا بر روی پیراهن بازیکنان این تیم دیده می شود. این بار اما سامانتل تصمیم دارد معرفی و تبلیغات خود را در سطح وسیع تری به عرصه نمایش بگذارد. از این روی پیرو مذاکرات صورت گرفته با مدیران ارشد تیم سایپا، تابلو های تبلیغاتی دور زمین نیز به سامانتل اختصاص یافت.
در این بازی که در رده بازی های آسیایی و تحت نظر فدراسیون AFC در تاریخ 23 بهمن 1397 میان تیم سایپا و تیم مینروا پنجاب هند صورت می پذیرد، سامانتل طرحی ویژه برای خرید سیم کارت و بسته آغازین اختصاصی به طرفداران دو آتیشه سایپا هدیه داد.
بدین منظور هواداران و تماشاچیان علاقمند می توانند با دریافت راهنمای خرید بسته هواداری در ورودی های ورزشگاه و یا مراجعه به وب سایت سامانتل و دریافت اطلاعات مورد نیاز، نسبت به ثبت نام و خریداری سیم‌کارت های رند سامانتل اقدام کنند.
شایان ذکر است خريداران يك سیم‌کارت هواداري سایپا ، همراه با بسته آغازین(مكالمه سامانتلي، پيامك و اينترنت نامحدود، تابع مصرف منصفانه) دريافت مي كنند كه بسته هديه رايگان است و بصورت پیش فرض بر روی این سیم کارت ها فعال می گردد.
اين طرح از 22 بهمن 97 تا 12 فروردين 98 بر روي وب سايت سامانتل امكان خريد دارد و مهلت مصرف از تاريخ خريد به مدت يك ماه است.