سیم کارت NFC

 

شما میتوانید هم اکنون از طریق وب سایت سامانتل به صورت آنلاین اقدام به خرید سیمکارت NFC با شماره انتخابی، خود کنید و یا با مراجعه به صفحه ی مراکز فروش و خدمات اطلاعات مربوط به شعب و نمایندگی های سامانتل جهت خرید به صورت حضوری را کسب کنید.

جهت اطلاع از نحوه تهیه سیمکارت و کسب اطلاع بیشتر به صفحه ی مراکز فروش و خدمات مراجعه نمایید.

مراکز فروش و خدمات

مناطق تحت پوشش

واژه NFC مخفف Near Field Communication یا ارتباطات میدان نزدیک است. به زبان ساده، گوشی شما با استفاده از سیمکارت NFC سامانتل قابلیت امکان ارتباط برقرار کردن با دستگاه های مجاور خود را پیدا می کند. این فناوری تا فاصله چهار سانتیمتری خود را پوشش می دهد و بین دو دستگاه ارتباط بی سیم برقرار می کند. به این ترتیب، هر دو دستگاه امکان ارسال و دریافت اطلاعات به یکدیگر را پیدا می کنند.   از کاربرد های این فناوری می توان، خواندن یا نوشتن اطلاعات مانند اسکن تگ ها ی یک برچسب، ارتباط با کارت ها مانند پرداخت هزینه در فروشگاه و ارتباط یک به یک مانند انتقال فایل از یک وسیله به یک وسیله دیگر مجهز به این فناوری نام برد.

این فناوری در سیمکارت های سامانتل بستری امن را برای انجام خدمات پرداخت و بانکداری همراه فراهم کرده است. پرکاربردترین مزایا سیمکارت NFC سامانتل پرداخت پول و انجام تراکنش است. با ساده ترین وسایل ارتباطی و به راحتی توانایی استفاده از این نوع سیمکارت سامانتل را دارید.

از طریق سیمکارت سامانتل شما می توانید از خدمات بانکی و پرداخت مانند مانده حساب، پرداخت قبوض و پرداخت های خرد همانند پرداخت هزینه وسایل نقلیه عمومی به جای استفاده از پول نقد و حتی دریافت کارت پرواز و بلیت درکوتاهترین زمان ممکن و به آسانی بهره مند گردید.

تعرفه خدمات و سرویس ها مطابق با نوع سیمکارت خریداری شده (دایمی یا اعتباری) می باشد.

نوع مکالمه سیم کارت دایمی سیم کارت اعتباری سیم کارت دیتا توضیحات
مکالمه درون‌شبکه 499 620 - ریال/ دقیقه(معیار60ثانیه)
مکالمه برون‌شبکه 625 852 - ریال/ دقیقه(معیار60ثانیه)
پیامک انگلیسی 232 276.4 276.4 ریال/ پیامک
پیامک فارسی 98 116.8 116.8 ریال/ پیامک
پیام چندرسانه ای (MMS) 198 400 400 ریال/ پیام چند رسانه ای(فقط درون‌شبکه)
اینترنت همراه 2G (در حالت رومینگ) 0.35 0.35 0.35 ریال / کیلوبایت
اینترنت 3G/4G 0.4 0.6 0.5 ریال / کیلوبایت
Free WordPress Themes, Free Android Games