طرح سیمین با گلچینی از شماره ها و پیش شماره های رند در نمایشگاه تله کام عرضه می شود

با آغاز نمایشگاه بین المللی تله کام 2019 طرح جدید سامانتل با نام سیمین 1و سیمین 2 با هدف ارایه ی گلچینی از شماره های نسبتا رند در طرح سیمین یک و منتخبی از شماره های نسبتارند در طرح سیمین دو با پیش شماره های کاملا رند 099998 به متقاضیان ارایه می شود.

به گزارش روابط عمومی سامانتل، سر شماره های رند، مزیت منحصر بفردی است که درتخصیص شماره های تعیین شده برای اپراتور های مجازی به اولین اپراتور نسل جدید تلفن همراه رسیده است. و اینک درطرح سیمین، ترکیبی از سرشماره ی 099998 با  گلچینی از شماره های نسبتا رنددرقالب طرح سیمین یک و منتخبی از این نوع شماره ها درقالب سیمین دو برروی سیم کارت اعتباری سامانتل به متقاضیان تحویل می شود.

همچنین در این طرح یک بسته آغازین جذاب بر روی سیم کارت های اعتباری تعریف شده است.

 ویژگی های طرح سیمین داشتن بهترین سرشماره تلفن درشبکه تلفن همراه کشور، خوبترین شماره های سامانتل، جذابترین بسته ی آغازین و مطلوبترین قیمت است.

کلیه افراد علاقمند به شماره های خاص می توانند از امتیاز خرید شماره های گلچین و منتخب سامانتل در نمایشگاه تله کام برخوردار شوند.

متقاضیان همچنین می توانند از 26 آذرماه همزمان با گشایش نمایشگاه تله کام 2019  به وب سایت سامانتل  samantel.ir  مراجعه و نسبت به خرید سیم کارت مورد نظر اقدام نمایند.

افزودن نظر جدید

avatar