نصب تونل ضدعفونی 360 در مدخل ورودی ساختمان سامانتل

روابط عمومی سامانتل اپراتور نسل جدید تلفن همراه از نصب تونل ضدعفونی در مدخل ورودی ساختمان این اپراتورخبر داد.

عبادیان مدیر روابط عمومی سامانتل گفت: این اپراتور به منظور حفظ سلامت کارکنان و مراجعین سامانتل و پیش‌گیری از انتشار ویروس کرونا در سطح جامعه، اقدام به نصب تونل ضد عفونی در مدخل ورودی ساختمان مرکزی شرکت نموده است. این تونل ضد عفونی که استفاده از آن برای تمامی مراجعین و رهگذران آزاد است در معبر قابل دسترس عموم و خارج از ساختمان اپراتور تلفن همراه سامانتل قرارداده شده تا سایر عزیزانی که از این محل عبور می کنند و یا برای امور بانکی به شعبه 866 بانک سامان مراجعه دارند امکان استفاده از آن را داشته باشند.

وی افزود : تونل ضد عفونی 360 درجه با برخورداری از سنسور حرکتی به منظور تشخیص ورود کاربر و جلوگیری از اتلاف مواد ضدعفونی “بایو ساید”  دارای 16 نازل و محفظه ضدعفونی اختصاصی دست مجهز به تکنولوژی اُزُن ساز موارد ضدعفونی کننده را به‌‎‌صورت تولید مه ضد عفونی کننده برروی افرادی که از آن عبور می کنند به گونه ای می پاشد که همه ی لباس ها، کفش ها، بخش بیرونی ماسک، موها، دست ها و سطوح لوازم همراه مراجعین را ضد عفونی می کند.

عبادیان گفت: از دیگر اقدمات همسو با سلامت کارکنان، انجام آزمایشات کنترلی برای اطلاع از وضعیت کارکنان در خصوص سیستم ایمنی ایشان و احتمال ابتلا به بیماری کرونا در این شرکت به انجام رسیده است.  همچنین تلاش کردیم بااجرای دور کاری، توزیع ماسک و مواد ضدعفونی کننده بصورت روزانه در میان پرسنل تا حدودی از اضطراب و نگرانی های پرسنل بکاهیم.

انتظار ما از کارکنان و مراجعین محترم، عمل به توصیه های بهداشتی و رعایت فاصله گذاری اجتماعی است تا بتوانیم محیطی ایمن برای ارایه خدمات مورد نیاز ارتباطی جامعه بعنوان یک نیاز اساسی شرایط بحران در سراسر کشور فراهم کنیم.

افزودن نظر جدید

avatar