پیام مدیرعامل سامانتل به مناسبت روزجهانی مخابرات و جامعه اطلاعاتی 2020

دریکصد و پنجاه وچهارمین سالروز تاسیس اتحادیه جهانی ارتباطات، شعار” ارتباطات تا سال ۲۰۳۰: فناوری اطلاعات و ارتباطات در خدمت اهداف توسعه پایدار” از سوی اتحادیه جهانی مخابرات  انتخاب و به تمام فعالان عرصه مخابراتی جهان ابلاغ شده است.
نقش سامانتل و همه بازیگران عرصه ارتباطات جامعه بزرگ جهانی، کمک به از بین بردن شکاف یا نابرابری دیجیتالی میان جوامع و استفاده از توان فناوری اطلاعات و ارتباطات در زمینه پشتیبانی از دستور کار ۲۰۳۰ سازمان ملل متحد، در راستای توسعه پایدار تعیین شده است.
نقشی که با خلق و معرفی برند سامانتل در سال پیش رو، حضورما را درعرصه ارتباطات ایران و جهان تثبیت خواهد کرد .
مادراین سال با افزایش شمارمشترکین، ارایه خدمات بهینه به متقاضیان سرویس های ارتباطی و پشتیبانی مطلوب از خدمات ارایه شده گام های موثری همسو با اهداف شعار جهانی مخابرات برخواهیم  داشت.
همزمانی این روز با روز روابط عمومی درایران که مسئولیت مفاهمه سازمان با جامعه را برعهده  دارد و رسالت بزرگ ارتباطات اجتماعی سازمان را به دوش میکشد اهمیتی دوچندان می یابد.
من این روز را گرامی میدارم  و به همه فعالات حوزه  ارتباطات مخابراتی و ارتباطات اجتماعی کشور بویژه  همکاران سامانتل تبریک  عرض میکنم و امیدوارم  درسال  پیش رو  شاهد موفقیت های چشمگیرسامانتل در راستای سیاست های جهانی ارتباطات باشیم.

افزودن نظر جدید

avatar