ویژگی‌های خدمات تلفن‌همراه سازمانی سامانتل

 

یکی از ویژگی‌های خدمات تلفن‌همراه سازمانی سامانتل درنظرگرفتن تخفیف قابل‌توجه در هزینه مکالمه‌های درون‌گروهی است. هنگامی‌که پرسنل سازمان از سیم‌کارت سازمانی در قالب یک شبکه محلی و داخلی استفاده می‌کنند، در حقیقت سازمان صاحب یک «شبکه داخلی یا درون‌سازمانی تلفن‌همراه» است. در این مدل امکان اختصاص تخفیف به سازمان‌ها و شرکت‌ها به دو شیوه میسر است:

 

  • اشتراک ماهیانه: در این مدل سازمان‌ها بر اساس تعداد نفرات و حجم مصرف، هزینه اشتراک ثابت ماهیانه به ازای هر فرد پرداخت می‌کنند و بر اساس آن امکان مکالمه نامحدود بین افراد سازمان برای آن‌ها فراهم می‌شود.
  • تخفیف مکالمه‌های درون‌گروهی: در این روش، سازمان‌ها به‌جای پرداخت هزینه ثابت ماهیانه، از تخفیف بر روی مکالمه‌های درون‌گروهی بهره‌مند ‌می‌‌شوند.
  • تفکیک تماس‌های کاری و شخصی

 

این قابلیت به سازمان‌ها امکان می‌دهد که با استفاده از معیارهای از پیش تعیین‌شده، مکالمه‌های کاری و شخصی کارمندان خود را از یکدیگر جدا کرده و تنها هزینه‌های مربوط به ارتباط‌های کاری هر فرد را متقبل شوند.

  • امکان یکپارچه‌سازی با شبکه داخلی تلفن ثابت شرکت
  • مدیریت حساب تجاری در سطوح مختلف (سیم‌کارت و گروه)
  • ایجاد و مدیریت حساب‌های تجاری مختلف بر روی سیم‌کارت‌ها و گروه‌ها بر اساس نیاز سازمان‌ها

 

محدودیت تماس

 

امکان ایجاد انواع محدودیت‌های تماس بنا بر نیاز سازمان‌ها ازجمله، محدودیت در تماس‌های ورودی و خروجی، تماس بین‌المللی، تماس بین گروهی و غیره

 

اختصاص شماره کوتاه

 

از دیگر ویژگی‌های این شبکه، امکان اختصاص یک شماره کوتاه به هر کارمند است. به‌عنوان‌مثال می‌توان شماره سه یا چهاررقمی تلفن داخلی هر فرد را به تلفن‌همراه همان فرد اختصاص داد. به‌این‌ترتیب سایر کارمندان سازمان برای تماس با فرد یادشده می‌توانند به‌جای شماره‌گیری تلفن‌همراه او، از شماره کوتاه آن شخص استفاده کنند.

 

شماره واحد گروهی

 

یکی از ویژگی‌های این سرویس، نمایش یک شماره واحد به‌جای گروهی از شماره‌های یک سازمان است. به‌این‌ترتیب این امکان وجود دارد که در صورت برقراری تماس هر یک از اعضای «شبکه اختصاصی تلفن‌همراه سازمانی» با خارج از سازمان، به‌جای شماره شخصی کاربر، شماره بخش مربوط در سازمان روی تلفن مقصد نمایش داده شود. همچنین می‌توان برای مخفی نگه‌داشتن شماره‌های سازمانی کارمندان، یک شماره را به کلیه اعضای شبکه اختصاصی تلفن‌همراه شرکت اختصاص داد.

به‌این‌ترتیب دو شماره مجزا یکی جهت نمایش در ارتباط‌های درون‌سازمانی و دیگری برای نمایش به عموم در ارتباط‌های برون‌سازمانی، وجود خواهد داشت. علاوه بر مزایای مذکور، سازمان‌ها می‌توانند از خدمات صورت‌حساب سازمانی، امکان افزایش ودیعه، امکان تخصیص اعتبار ریالی و شارژ گروهی سازمانی که بر روی این سیم‌کارت‌ها قابل‌ارایه است، بهره‌مند شوند.

 

Free WordPress Themes, Free Android Games