شبکه تلفن سازمانی همراه (MVPN)

شبكه خصوصي مجازي موبايل سامانتل، خدمت نوین سامانتل به منظور تسهیل و مدیریت هزینه‌های ارتباطی سازمان است. در اين سرويس، موبایل کلیه کارکنان سازمان در یک گروه تحت عنوان شبکه مجازی موبایل تعریف می‌شود. خدمات شبکه مجازی موبایل سامانتل شامل مجموعه‌ای از سیم‌کارت‌های سامانتل است که به صورت یک گروه تعریف شده و با ایجاد شبکه‌ای مجازی، تمامی تماس‌های درون گروه تعریف شده، درون و بیرون از شبکه با یکدیگر بصورت جداگانه مورد بررسی قرار گرفته و کارکنان سازمان‌ها می‌توانند با شماره‌ای غیر از شماره موبایل خود همانند شماره‌های داخلی تماس برقرار کنند و از شبکه تلفن همراه سامانتل با هم تبادل اطلاعات خواهند داشت. کلیه ارتباطات در داخل شبکه خصوصی مجازی موبایل سامانتل با بیشترین میزان تخفیف و تعرفه‌های ترجیحی برای مشترکین گروهی تعریف می‌شود و مشترکین سامانتل می‌توانند با پرداخت کمترین هزینه، نسبت به برقراری تماس با همکاران خود اقدام نموده و هزینه‌های ارتباطی بصورت جدا مشخص گردد و سازمان‌ها بتوانند در صورت نیاز از میزان و هزینه مکالمه و پیامک کاربران سازمان خود گزارش‌گیری کنند. فهرست سیم‌کارت‌های سازمان به همراه نوع محصول درخواستی برای هر سیم‌کارت از سازمان متقاضي دریافت شده و محصول به‌صورت گروهی توسط سامانتل فعال می‌شود. غیر فعال‌سازی نیز توسط هر کاربر ممکن نبوده و بنا به درخواست سازمان صورت می‌گیرد و در واقع با استفاده از این سیم‎کارت در سازمان، مکالمات کاری و شخصی کارکنان از هم تفکیک مي گردد و سازمان از پرداخت هزینه‎های بالای مکالمات شخصی کارمندان که پیش از این به راحتی قابل مديريت نبود رها مي شود. تماس‌ها و پیامک‌ها به خارج از شبکه و خارج از کشور با تعرفه عادی محاسبه می‌شوند. هزینه‌ها بر اساس نوع محصول انتخابی، متغیر است.

امکانات و مزایا

تسریع برقراری تماس با تعریف شماره‌های کوتاه

(MVPN) این امکان را برای افراد فراهم می‌کند که به جای ذخیره و یا حفظ شماره تلفن، با اختصاص شماره‌های 3، 4 يا 5 رقمی به راحتي با يكديگر ارتباط برقرار نمايند. سامانتل با تعريف يك شماره 3، 4 يا 5 رقمي و اختصاص آن به شماره هاي همراه پرسنل، امكان برقراري تماس با اين شماره هاي كوتاه را مشابه شماره داخلي پرسنل امكان پذير مي تمايد. به طور مثال اگر همکاری‌که دارای موبایل 1 سامانتل است قصد داشته باشد که موبایل 2 سامانتل را شماره گیری کند باید بدینگونه عمل کند: (شماره معادل درخواست شده + پیش شماره اختصاص داده شده) امكان ارايه شماره سازماني با سرشماره هاي 0،1،2 و 9 وجود ندارد.

تفکیک تماس‌های سازمانی و غیر سازمانی

به منظور مديريت ارتباطات پرسنل در سازمان مي توان تماس هاي قابل انجام با سيم كارت سازماني را تنها براي فهرستي از سيم كارت هاي تعريف شده در سازمان مجاز نمود. همچنين سازمان‌ها می‌توانند برای هر یک از کارکنان در سطوح مختلف سازمانی، اعتبار ریالی مشخصی را برای کارکرد این سرویس تخصیص دهند.

نمایش شماره تماس گیرنده

در این سرویس امکان نمایش شماره سازمانی و یا شماره حقیقی تماس گیرنده بر روی صفحه نمایش دریافت‌کننده تماس وجود دارد. و درغیر این‌صورت می‌توان برای مخفی نگه داشتن شماره‌های سازمانی کارمندان، یک شماره را به کلیه اعضای شبکه اختصاصی تلفن‌های همراه شرکت اختصاص داد. به این ترتیب دو شماره مجزا یکی جهت نمایش در ارتباطات درون‌ سازمانی و دیگری جهت نمایش به عموم در ارتباطات برون ‌سازمانی، وجود خواهد داشت.

برقراری نامحدود تماس سازمانی

به منظور کاهش هزینه تماس‌های سازمانی و مدیریت بهینه تماس‌ها و هزینه‌ها درصورت درخواست و نیاز سازمان، با پرداخت آبونمان ماهانه، امکان برقراری تماس‌های نامحدود داخل سازمانی وجود خواهد داشت.

سیاست‌های پرداخت هزینه‌های تماس

  •  کسر هزینه تماس‎های داخل شبکه از حساب سازمانی
  •  کسر هزینه‌های تماس داخل گروه، داخل شبکه و بیرون از شبکه از حساب کاربر
  •  کسر هزینه های داخل گروه از حساب سازمان و بیرون از شبکه از حساب کاربر

ارائه بسته‌های مختلف تماس داخل شبکه به سازمان و اشتراک آن با تمامی کارکنان

بسته‌های مختلف باتوجه به نیاز هر سازمان قابل تعریف است بسته‌های انتخابی شامل تخفیف ویژه مکالمات و پیامک‌های داخل گروه سازمانی، در ساعات اداری (تعریف‌شده توسط نماینده سازمان) روز‌های کاری بوده و هزینه سایر ارتباطات با تعرفه عادی محاسبه می‌شود.

Free WordPress Themes, Free Android Games